Következő oldal >>>
Név Intézmény Futam
Ábrahám Bence Napocska óvoda Ovis futam
Ábrahám Noel Napocska óvoda Ovis futam
Abramowski Petra Halacska Református Óvoda Ovis futam
Acél Axel Szivárvány óvoda Ovis futam
Ackermann Attila Csemetekert óvoda Ovis futam
Ackermann Glória Csemetekert óvoda Ovis futam
Ackermann Nándor Csemetekert óvoda Ovis futam
Adorján Máté László Tündérkert óvoda Ovis futam
Almási Ádám Halacska Református Óvoda Ovis futam
András Péter Patrik Ovis futam
Andraschek Ágoston Varázskastély óvoda Ovis futam
Aracsi Áron Varázskastély óvoda Ovis futam
Aranyos Rikárdó Leányka óvoda Ovis futam
Arros Dorka Dimitra Egyéni nevező Ovis futam
Babai Regina Maci óvoda Ovis futam
Badacsonyi Bálint Maci óvoda Ovis futam
Bajusz Réka Varázskastély óvoda Ovis futam
Baksa Dániel Napocska óvoda Ovis futam
Baksay Luca Csemetekert óvoda Ovis futam
Balassa Csenge Kamilla Szivárvány óvoda Ovis futam
Balázs Bogdán Gábor Pillangó óvoda Ovis futam
Balázs Málna Pillangó óvoda Ovis futam
Bálint Alexia Larissza Napocska óvoda Ovis futam
Bálint Anita Napocska óvoda Ovis futam
Bálint Veronika Napocska óvoda Ovis futam
Balogh Alíz Pillangó óvoda Ovis futam
Balogh Álmos Aladár Zöldecske óvoda Ovis futam
Balogh Bálint Hunor Ovis futam
Balogh Bence Tündérkert óvoda Ovis futam
Balogh Kamilla Szivárvány óvoda Ovis futam
Balogh Zalán Pillangó óvoda Ovis futam
Balogh-Matus Dániel Zöldecske óvoda Ovis futam
Bánfi Bence Huncutka Óvoda Ovis futam
Bánfi Borbála Zöldecske óvoda Ovis futam
Bánsági Napsugár Leányka óvoda Ovis futam
Bányai Ella Huncutka Óvoda Ovis futam
Bányai Hédi Huncutka Óvoda Ovis futam
Baráth Olívia Rózsakert óvoda Ovis futam
Bartha Balázs Varázskastély óvoda Ovis futam
Bartos Márton Halacska Református Óvoda Ovis futam
Bartucz Árpád Csemetekert óvoda Ovis futam
Bartucz Csanád Csemetekert óvoda Ovis futam
Bátori Boglárka Csicsergő óvoda Ovis futam
Bédi Marcell Gábriel Szivárvány óvoda Ovis futam
Beer Kristóf Huncutka Óvoda Ovis futam
Bélay Petra Tündérkert óvoda Ovis futam
Bélay Zoé Tündérkert óvoda Ovis futam
Bencze Levente Rózsakert óvoda Ovis futam
Bende Vivien Napocska óvoda Ovis futam
Bendesch Boglárka Tündérkert óvoda Ovis futam
Benedek Olivér Maci óvoda Ovis futam
Benkó Dorottya Zoé Varázskastély óvoda Ovis futam
Béres Ádám Tündérkert óvoda Ovis futam
Berkó Bátor Károly Napocska óvoda Ovis futam
Bernula Zoltán Tündérkert óvoda Ovis futam
Bertalan Anna Zöldecske óvoda Ovis futam
Bertha Zalán Rózsakert óvoda Ovis futam
Beszedics Leó Maci óvoda Ovis futam
Beta Minea Huncutka Óvoda Ovis futam
Bezegh Stefánia Maci óvoda Ovis futam
Bihari Csaba Bartók óvoda Ovis futam
Bíró Bence Rózsakert óvoda Ovis futam
Blastik Benedek Ficánka óvoda Ovis futam
Blastik Bíborka Ficánka óvoda Ovis futam
Bodnár Tiara Leányka óvoda Ovis futam
Bonyhádi Milos Rózsakert óvoda Ovis futam
Boromisza Szófia Huncutka Óvoda Ovis futam
Bosch Barnabás Bartók óvoda Ovis futam
Bóta Liza Rózsakert óvoda Ovis futam
Boza Vencel Rózsakert óvoda Ovis futam
Breuer Borbála Leányka óvoda Ovis futam
Breuer Nóra Leányka óvoda Ovis futam
Breuer Zsófia Leányka óvoda Ovis futam
Bükkösi Tamina Tündérkert óvoda Ovis futam
Burszán Dávid Zénó Árnyas Kert óvoda Ovis futam
Chrenkó Mihály Dániel Napocska óvoda Ovis futam
Cságoly Boglárka Rózsakert óvoda Ovis futam
Csáki Viola Huncutka Óvoda Ovis futam
Csáky Levente Rózsakert óvoda Ovis futam
Csatlós Enikő Leányka óvoda Ovis futam
Cserfalvi Dóra Ágnes Ficánka óvoda Ovis futam
Csermely Boldizsár Rózsakert óvoda Ovis futam
Cseszregi Annabella Szivárvány óvoda Ovis futam
Csider Flóra Csicsergő óvoda Ovis futam
Csider Laura Csicsergő óvoda Ovis futam
Csillag Norbert Leányka óvoda Ovis futam
Csillag Roland Leányka óvoda Ovis futam
Csiszár Iván Rózsakert óvoda Ovis futam
Csordás Erik Leányka óvoda Ovis futam
Csordás Zorka Maci óvoda Ovis futam
Czudar Attila Szivárvány óvoda Ovis futam
Czuppon Erik Gádor Általános Iskola Ovis futam
Deli Csenge Napocska óvoda Ovis futam
Deli Luca Napocska óvoda Ovis futam
Demeter Ella Varázskastély óvoda Ovis futam
Demjén Buda Rózsakert óvoda Ovis futam
Dénes Márk Tündérkert óvoda Ovis futam
Derdák Fruzsina Tündérkert óvoda Ovis futam
Dévényi Dániel Márk Halacska Református Óvoda Ovis futam
Diaskovits Dóra Mira Csicsergő óvoda Ovis futam
Név Intézmény Futam
Akác Farkas Zsolt Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Balogh Bori Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Bodó Levente Gádor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Boksay Bálint Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Boksay Botond Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Bolyki Patrik Zétény Rózsakerti Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Borbola Nóra Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Csatári Noémi Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Csíder Máté Artúr Rózsakerti Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Döme Melissza Gádor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
DOMOKOS TAMÁS Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Egyedi Boglárka Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Farkas Barbara Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Filyó Bonifác Gádor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Gallardo-C.Antonino Gádor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Grád Bálint Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Harkai Boróka Napsugár Rózsakerti Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Horváth Dominik Baross Gábor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Kállai Kitti Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Kemeneczki Máté Rózsakerti Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Kinizsi Hanni Budafok-Tétény Önkormányzat Görkorifutam gyerek
Kis Vajk Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Kovács Alexa Julianna Herman Ottó Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Kovács András Baross Gábor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Kovács Gergő Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Kovács Koppány Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Lajkó Vivien Baross Gábor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Ludányi Zsófi Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Mezei Boglárka Bartók Béla Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Nádor Balázs Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Nádor Kristóf Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Németh Borbála Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Oltyán Péter Kossuth Lajos Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Ormos Mihály Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Papp Mátyás Miklós Gádor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Pincési Szonja Baross Gábor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Putnoki Maja Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Sebestyén Sára Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Serleg Áron Gádor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Sudár Balázs Baross Gábor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Sudár Noémi Baross Gábor Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Szabó Réka Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Szilágyi Gergely Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam gyerek
Takács Anna Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Varga Levente Kempelen Farkas Gimnázium Görkorifutam gyerek
Várlaki Luca Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Zászlós Veronika Campona Görkori Team Görkorifutam gyerek
Balázs Ildikó Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Balogh Imre Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Domokos Andrea Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam felnőtt
Domokos Csaba Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam felnőtt
Farkas István Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam felnőtt
Grádné Szabó Rita Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Hermán Dóra Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Kaczur Kinga Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Karsay Ferenc Budafok-Tétény Önkormányzat Görkorifutam felnőtt
Kinizsi Ottó Budafok-Tétény Önkormányzat Görkorifutam felnőtt
Kovács Zsolt Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam felnőtt
Molnár Móni Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Nagy Attila Kolonics György Általános Iskola Görkorifutam felnőtt
Rajner Gabriella Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Tóth Márta Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Varjasi Mihály Campona Görkori Team Görkorifutam felnőtt
Fantázianév Futam
Gepárdok Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Angyalkák Campona váltó felnőtt
Baross Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Baross Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Baross Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Baross II. Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Bölcsi Campona váltó felnőtt
Bölcsi_Szülők Campona váltó felnőtt
BSI Budafok - női Campona váltó felnőtt
BSI Budafok - vegyes Campona váltó felnőtt
Budafoki Kézis Csibék Campona váltó felnőtt
Budafoki Kézis Tyúkok Campona váltó felnőtt
Budai Campona váltó 3. korcsoport (1999-2002)
Célbalátók Campona váltó felnőtt
Cunami Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Delfinek Campona váltó felnőtt
Fantasztikus négyes Campona váltó felnőtt
Füles anyukák Campona váltó felnőtt
Füles apukák Campona váltó felnőtt
Fürge boszik Campona váltó felnőtt
Fürge Láb Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Futórózsák Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Gádoros Amazonok Campona váltó felnőtt
HERMANÓK l. Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
HERMANÓK ll. Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Hurrikán Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
KÉK VILLÁM Campona váltó felnőtt
KEMPI1 Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
KEMPI2 Campona váltó 3. korcsoport (1999-2002)
KEMPI3 Campona váltó 3. korcsoport (1999-2002)
Kengyelfutó gyalogkakukk Campona váltó felnőtt
Kolo Futók Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Kolo Négyes Campona váltó felnőtt
Kolonics 3.b Campona váltó felnőtt
Kolonicsos Hölgyek Campona váltó felnőtt
LÓTI-FUTIK Campona váltó felnőtt
Muskétások Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Ne érj utol! Campona váltó felnőtt
Nyúlcipős tündérek Campona váltó felnőtt
P Campona váltó felnőtt
Sánta róka Campona váltó felnőtt
Szélvész Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Tornádó Campona váltó 1. korcsoport (2007-2011)
Vadrózsák Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
VILLÁM IKREK Campona váltó 2. korcsoport (2003-2006)
Villám Tündérek Campona váltó felnőtt